פרויקטים מורכבים

פרויקטים מורכבים

לאורך שנות פעילותה הופקדה שח"מ מקורות ביצוע על ביצוע מאות פרויקטים מגוונים, החל בפרויקטים נקודתיים ועד לפרויקטים בעלי חשיבות לאומית מן המעלה הראשונה, ואת כולם הוציאה לפועל בהצלחה. הודות לפרויקטים אלו הפכה שח"מ מקורות ביצוע לחלוצת הנדסת המים בישראל, וצברה ניסיון רב ערך בהקמת תשתיות ומערכות מים, מערכות קולחין ושפכים.

גם היום ממשיכה שח"מ מקורות ביצוע למלא תפקיד חשוב במשק המים הישראלי לצד פעילותה העסקית הכוללת בישראל ובעולם. בתוך כך, מתמודדת שח"מ מקורות ביצוע עם פרויקטים מאתגרים במורכבותם ובהיקפם, המבוצעים בנקודת זמן קריטית, בצל משבר המים. בפרויקטים אלו, כמו בפרויקטים שביצעה בעבר, מפגינה שח"מ מקורות ביצוע יעילות יוצאת דופן, יכולות מקצועיות מגוונות ועמידה חסרת תקדים בלוחות הזמנים. לשח"מ מקורות ביצוע מגוון רחב של פתרונות להטמעה בפרויקטים השונים או לשילוב בין כלל המערכות.

פרויקטים מורכבים
תחומי הפעילות העיקריים של שח"מ מקורות ביצוע

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום

  • הקמת תשתיות והנחת קווים

  • קידוחי מים רדודים ועמוקים

  • ייצור והתקנה של משאבות וציוד שאיבה

  • תכנון והקמה של מתקנים לסינון מים וקולחין

  • תכנון והקמה של מבני התפלה וטיפול במים

  • תכנון והקמה של מתקנים לטיפול בשפכים

  • תכנון וביצוע מערכות להגנה קתודית

  • תכנון וביצוע של מערכות פיקוד ובקרה ומערכות חשמל

  • תכנון וביצוע של מערכות ניטור ומיגון מים (איכות וביטחון מים)

  • הגברת גשמים (זריעת עננים)

לוחות חשמל ולוחות פיקוד

בהתאם למדיניות הפתרון השלם שלה, שח"מ מקורות ביצוע מייצרת באופן עצמאי את כל לוחות החשמל ולוחות הפיקוד למתקניה. המשמעות עבור הלקוח: סינרגיה מושלמת של הלוחות עם המערכות שבהן הם מותקנים. 

פעילותה של שח"מ בתחום זה מאושרת על-ידי תו תקן של מכון התקנים הישראלי, המכיר בחברה כמפעל לייצור לוחות חשמל ולוחות פיקוד ברמה 2, עד 3,150 אמפר. אישור זה מהווה עדות לאיכות הגבוהה של הלוחות המיוצרים על-ידי החברה ולעמידתה בתקנים ישראלים ובינלאומיים מחמירים. 

שירותיה של שח"מ מקורות ביצוע בתחום כוללים לא רק תכנון וייצור של הלוחות, אלא גם את עבודות השטח הנלוות: התקנת הלוחות, הנחת תשתית הכבלים הנדרשת וחיבור מערכות כגון מנועים, חיישנים ואביזרים נוספים למערכת החשמל. 

בשנים האחרונות משלבת שח"מ במתקניה מערך פיקוד הפועל בשיטת הפרופיבס, במטרה להפחית את כמות כבלי הפיקוד במתקן. בשיטה זו מועבר כבל אחד בלבד (דו-גידי) מלוח הפיקוד לכלל המכשירים. שיטת הפרופיבס מפחיתה את העלויות הכספיות של הקמת המתקן, מגדילה את כמות המידע המועבר ומקטינה במידה ניכרת את מספר התקלות. 

 בנוסף לפיתוח והתקנת מערכותיה, מציעה החברה גם תחזוקה, שדרוג ותיקון של מערכות מתח גבוה קיימות במתקני מים ובמתקני תעשייה שונים, כגון: תחנות שאיבה, מכוני טיפול בשפכים, מערכות טיפול במים, קידוחים וכיו"ב. 

מדור הנדסת החשמל ומפעל ייצור לוחות החשמל מתכננים ומייצרים לוחות חשמל בהתאם לדרישות תקן 62439-2. בקרת איכות מתמדת מתבצעת על-פי התקנים 62439-2 ו-ISO 9001.

גלריית תמונות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום